Kontakt dla prasy

Magdalena Czerwińska-Wyraz
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 882 001 410
email: mwyraz@ptwm.org.pl


Aktualności

Walentynkowa walka o oddech - kup walentynkę i wspieraj chorych na mukowiscydozę

Zapraszamy serdecznie do wspólnej akcji walentynkowej na rzecz chorych na mukowiscydozę. Walcz razem z nami o 100 milionów oddechów dla chorych na mukowiscydozę. W ramach akcji można zrobić lub kupić

Walentynkę dla najbliższej osoby lub przyjaciół na platformie http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=664

30.11.-1 | przyrodnik
Aktualności

Pogrzeb doktora Jerzego Żebraka piątek 8 stycznia 2016r.

Uroczystości pogrzebowe rozpocznie msza święta o godz. 12.00 w kościele pw. Św. Marii Magdaleny po której zmarły zostanie odprowadzony na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarz komunalny na Zaborni.

30.11.-1
Aktualności

Fotorelacja - Kompleksowa opieka nad chorym na mukowiscydozę

Prezentujemy krótką fotorelację z ogólnopolskiego szkolenia dla rodziców i opiekunów osób chorych na mukowiscydozę "Kompleksowa opieka nad chorym na mukowiscydozę", które odbyło się w dniach 19-20 czerwca 2015 roku w Warszawie.

30.11.-1
Aktualności

Pogrzeb Piotra Majdzika

Żegnamy dziś naszego serdecznego przyjaciela Piotra Majdzika, członka Głównej Komisji Rewizyjnej, Honorowego Członka Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.

30.11.-1
Aktualności

Akcja na zakończenie VII Europejskiego Tygodnia Świadomości Mukowiscydozy

Wyjątkowa akcja na zakończenie VII Europejskiego Tygodnia Świadomości Mukowiscydozy ruszyła dzięki naszym Wielkim Przyjaciołom.

30.11.-1
Wspierają nas

Sprzęt medyczny od AKME

Podziękowania za wsparcie naszych działań na rzecz chorych na mukowiscydozę i przekazanie sprzętu medycznego do fizjoterapii płuc do celów szkoleniowych.

30.11.-1