Kontakt dla prasy

Magdalena Czerwińska-Wyraz
Wiceprezes Zarządu
tel. +48 882 001 410
email: mwyraz@ptwm.org.pl


Aspekty psychologiczne i wychowawcze

Nasze dziecko rozpoczyna edukację - jak skutecznie wspierać przekraczanie progu przedszkola i szkoły

W dobie społeczeństwa informacyjne­go, szerokiego dostępu do Internetu i środków masowego przekazu zmienia się postrzeganie funkcji szkoły i przed­szkola. I choć większość dorosłych (ro­dziców, nauczycieli) wie, co należałoby zmienić, decydenci odpowiadający za edukację naszych dzieci mają problem z podejmowaniem właściwych decyzji.

30.11.-1 | Lucyna Maksymowicz, Politechnika Koszalińska
Aspekty psychologiczne i wychowawcze

Indywidualny tryb nauczania

Czy uczniowie objęci indywidualnym nauczaniem mogą brać udział w zajęciach dla klas?

W artykule przytoczono fragmenty komunikatu Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej z dn. 21.XI.2014 r.

30.11.-1
Wydarzenia

Konferencja naukowa MUKOWISCYDOZA- DIAGNOZA I TERAPIA

24 listopada 2016 r. Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą wraz z Instytutem Nauk o Zdrowiu Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu organizuje Konferencję Naukową pn.: MUKOWISCYDOZA – DIAGNOZA I TERAPIA. Konferencja realizowana jest w ramach VIII Europejskiego Tygodnia świadomości Mukowiscydozy. Wykłady odbędą się w Auli PPWSZ w Nowym Targu, budynek Tatry, ul. Kokoszków 71. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli JM Rektor PPWSZ w Nowym Targu prof. nadzw. dr hab. Stanisław Gulak oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą Jacek Juszczyński.

30.11.-1
Aktualności

Sprawozdanie z warsztatów- 04.11.2017 Rzeszów

4 listopada 2017 r. w budynku RORE- Kliniczny Regionalny Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny w Rzeszowie odbyły się kolejne warsztaty na temat "Najnowsze trendy w światowej fizjoterapii" zorganizowane przez Podkarpacką Grupę Wsparcia przy współpracy z PTWM w Rabce -Zdroju.

30.11.-1