Teraz jest 24 lis 2017, o 03:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 cze 2008, o 17:25 

Falenty przebrzmiały, ale ja dalej jestem pod wrażeniem wykładu profesora Jarosława Walkowiaka, a jeszcze bardziej pod wrażeniem aktywności rodziców. Zadawali profesorowi wiele pytań. Myślę, że się wiele nie pomylę, jeśli powiem, że padło około 30 pytań z sali, na które prof. wyczerpująco odpowiadał. Tak sobie pomyślałem, że tę aktywność należałoby przenieść na nasze forum. Dlatego wzniecam dyskusję o tym co potęguje, wyzwala i utrwala APETYT.
Pozwolę sobie też zacząć: dla mnie samo mówienie o smacznym jedzonku wyzwala zwiększone wydzielanie ślinianek. A jeśli jeszcze jestem trochę głodny to zaraz zaczyna mi burczeć w brzuchu. Pamiętam jak swego czasu będąc w pracy dostałem MMSa. Zdjęcie przedstawiało talerz zapełniony naleśnikami z truskawkami, polane bitą śmietaną z rodzynkami (śmietana swojska, nie w sprayu). Podpis pod zdjęciem głosił:"Spiesz się". Gdy dotarłem do domu głodny, w progu przywitała mnie córka z niewinną miną: -wybaczysz mi? :oops: ; - a co mam ci wybaczyć :?: ; - zjadłam twoją porcję :lol:
Tak więc: wiwat naleśniki z truskawkami, bitą śmietaną (swojską) i rodzynkami!!!

Tytuł:
PostNapisane: 4 cze 2008, o 22:02 

Mam nadzieję, że na naleśnikach z truskawkami nie poprzestaniemy i zarówno rodzice jak i nasze dzieci sypną przepisami. Myślę, że bardzo ważne jest jak radzimy sobie z brakiem apetytu, jakich forteli używamy, aby jedzenie trafiło do brzuszka. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 5 cze 2008, o 21:03 

Mnie apetyt też dopisuje, mojej córci już nie...
twierdzi, że nie lubi jeść i nie musi. :!:
więc od dzisiaj za zjedzony obiad dostaje trzy kostki czekolady (bardzo wychowawczo nie?),dodam, że nie kuszą jej naleśniki bo nie lubi dżemu i rozpaćkanych owoców a na mleko śmietanę i jajka jest uczulona czysta rozpacz, dostaje odżywkę jako swoistą nagrodę (nutrison energy ), jedyną jaką znalazłam dla alergików ...
Może macie jakieś inne pomysły ?

Tytuł:
PostNapisane: 5 cze 2008, o 23:25 

Moja córcia lubi same truskawki a ja często by ładnie wyglądały i smacznie wtapiam je w galaretkę i ja już podaje do stołu to dodaje kremówkę i może do tego dodatki jakieś. Córcia jednak nie lubi kremówki ale za to lody, dużo lodów i widzę,że nic się nie dzieje po nich więc kupuje jej jak ma ochotę. Dla niej też nagrodą jest odżywka - woli nie zjeść schaboszczaczka ale Nutridrinka nie odmówi nigdy ;-)

Tytuł:
PostNapisane: 9 cze 2008, o 21:04 

No dobra, a może coś z mięsiwka, jakiś przepisik na cholesterol :wink: . W końcu nie wszyscy są wegeterianami :lol:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1