Teraz jest 24 lis 2017, o 19:38

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 maja 2011, o 23:25 

witam. jakiś czas temu mój stan zdrowia się pogorszył zaczęło się od przeziębienia, gorączki do39stopni C. Lekarz zajmujący się mną przepisał mi około 20tabletek dziennie w tym Enkorton 2x po20mg, Cipronex oraz inhalacje z Colistyny, Pulmo, soli itd..po ok 4tyg. . nie było żadnej poprawy w przeciągu tego przeziębienia schudłam z mniej więcej 43kg na 36kg...straciłam jakąkolwiek siłę nie miałam siły wstać z łóżka a potem i jeść gdyż czułam w gardle jakby to powiedzieć "gule" od tych tabletek. Jadłam tylko kisiele, budynie wszystko co było łatwe do połknięcia. Dodam, że całymi dniami spałam a nocami kaszel nie dawał mi spać męczył mnie całymi nocami w dodatku jeszcze strasznie się pociłam czułam się tak jakbym się paliła i cała pościel była do zmiany. W ciągu tych 4tyg. miałam wstręt do tabletek i już nie mogłam ich połykać przez gardło mi nie chciały przejść i zaczęłam je sobie drobnic a potem całkowicie kruszyć...W końcu z braku sił i płaczu zgodziłam się na szpital gdy ojciec mnie zawiózł do szpitala stwierdziłam, że nie mam siły chodzić i wiózł mnie na oddział wózkiem inwalidzkim... w szpitalu podawano mi nadal Enkorton lecz inne leki mi odstawiono gdyż mi nie pomogły. Colistynę wciąż jednak brałam. Na oddział byłam przyjęta tak po18godzinie i tutaj mam pytanie gdyż pobrano mi krew i założono wenflon z krwi wyszło, że mam podwyższony cukier i po tym stwierdzono u mnie cukrzycę...Dodam, że będąc w domu lekarz powiedział abym dużo piła (gdyż wymiotuję) to abym się nie odwodniła. Tłumaczyłam lekarzowi ale on stwierdził, że to nie mogło być przyczyną tego, że już mam cukrzycę. Więc czy to możliwe, że mam cukrzycę jeśli brałam tyle leków i w dodatku dużą dawkę sterydów??Do tego mega duży stres oraz nerwy. Obecnie bywam u diabetyka ale mimo to uważam, że cukrzycy nie mam gdyż jak coś zjem i odczekam 2h po posiłku cukry mam tak od 60-120 chyba, że coś zjem i czas jest krótszy niż 2h po posiłku to wtedy mam wyższy.w szpitalu od razu zaczęto mi podawać insulinę. Chciałabym się przekonać czy rzeczywiście ją mam odstawiając insulinę na kilka dni i jedząc to co lubię??Czy to może wpłynąć szczególnie źle na mój stan zdrowia?aha w szpitalu lekarz powiedział mi, że mam jeść tylko chude wędliny, mięso drobiowe i to wszystko. I przez to nie przytyłam lecz jeszcze bardziej schudłam...Obecnie jestem ponad 3mies. od brania sterydów i zauważyłam, że na plecach mam straszny wysyp trądziku jedno na drugim i nic się nie goi tylko wciąż nowe powstają:( ( od kilku lat mam trądzik na plecach)byłam u dermatologa i zapytał czy brałam sterydy :O dodatkowo zauważyłam, że dostałam delikatną brodę i wąsy:( i strasznie zaczęły mi wychodzić włosy po prostu garściami bardzo mnie to nie pokoi..Czy jest coś co może powstrzymać efekty brania sterydów? Proszę o odpowiedź za wszystkie bardzo dziękuję!

PostNapisane: 24 sie 2015, o 12:04 

Efekty brania tego chłamu są okropne nie wiem kto by się skusił na branie takich chemicznie zmodyfikowanych głupot naprawdę to trzeba byc

PostNapisane: 4 gru 2015, o 12:04 

Witam, są problemy różne np jelito drażliwe - genom które się często podrażniają dlatego nie warto brać sterydów.

PostNapisane: 21 sty 2016, o 10:13 

Warto nie bawić się w takie coś ja teraz mam szampon loreal vitamino color - polecam przynajmniej włosy zostają normalne i odżywione.

PostNapisane: 2 lut 2016, o 19:02 

Ja jak brałam - Enkorton 2x po20mg, - to mocno tyłam.Ale zastanawia mnie to,dlaczego przy zaziębieniu,lekarz zlecił sterydy,hmmm ? z resztą zgadzam się .Niepokojący jest spadek wagi.Myślę ,ze cukry są okej.
Serdecznie pozdrawiam.

PostNapisane: 6 kwi 2017, o 14:57 

Nie zazdroszczę takich "atrakcji" ;/

PostNapisane: 3 sie 2017, o 07:24 

Niestety takie są efekty brania sterydów, dlatego zawsze lepiej zastanowić się
dwa razy czy na pewno jestesmy gotowi wybrac taką formę leczenia.
Efekty brania sterydów na pewno się zmniejszą, jeżeli będziesz pić większe ilości wody.
Ponadto zapytaj lekarza lub sam poszukaj w aptece jakiegoś suplementu, który zawiera ostropest plamisty.

PostNapisane: 27 wrz 2017, o 10:22 

Dlatego ja nigdy nie wezmę sterydów mimo że chodzę na siłownie. Nie ma co się bawić w takie rzeczy bo to wiadomo efekty są ale także będą jakieś negatywne skutku

Strefa czasowa: UTC + 1