Teraz jest 23 lis 2017, o 14:07

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 paź 2008, o 12:02 

:) Witajcie czy macie podobne zainteresowania? piszcie, pozdrawiam

Tytuł: Do Karoli
PostNapisane: 8 paź 2008, o 18:28 

hej witaj :o ja hoduje Bonsaie i polecam fantastycze hobbi. ale na poczatek proponuje małe drzewko by naczuczyć się nim zajmować. w necie jest fajna stronka bonsai.org.pl A co do zwierząt uwarza na własnym przykładzie że tchurzofretki są wspaniałe. Osobiście zastanawiam się nad jazdą konną ale mam delikate obawy. :? Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2008, o 18:32 
Administrator

A takie zwierzaki lubicie?

Załączniki:
112 litrów i jego mieszkańcy.JPG
112 litrów i jego mieszkańcy.JPG [ 152.37 KiB | Przeglądane 11974 razy ]

Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2008, o 22:50 

to rozumiem :D suuuuuuuuuuperrrrrrrrrr rybcie za całokształt 10 :P :P :P pzdrawiam cieplutko

Tytuł: Coś dla ducha
PostNapisane: 9 paź 2008, o 11:21 

"SŁOWO"
Darem człowieka jest słowo,bystry ptak myśli.
Niepowstrzymanie pędzi naprzód,przechodząc bez trudu przez wszelkie bariery.
Słowo niszczy,zrywa mosty,odsówa smutek tam gdzie panuje nienawieść.
Słowo łończy,budzi ponownie nadzieję,rozjaśnia radośnie brzemię ciemnych dni.
Słowo od ciebie dlamnie może zdziałać cuda,podobne do róży tak pięknej w swej szacie.
Potrafi skierować uwgę na chwile,rozjaśnić uśmiechem ciemność naszych dni.

(Marianne Holle)

Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2008, o 13:44 

Poszukiwanie sensu cierpienia jest czymś bardzo ludzkim. Cios losu nie odpowie kto go zadał. Jednak przypisywanie winy Bogu jest niestosowne. Sens cierpienia nie tkwi w samym cierpieniu. Tylko my ludzie potrafimy będąc miłosiernymi nadać,poprzez czyny sens cierpieniu. Prowadzi to w solidarności do głębokiego zrozumienia człowieka. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: 10 paź 2008, o 13:56 

'' Chciała bym ci dać wiosenne zorze,szkatułę szczęścia,wiatru śpiew,majowy księżyc,grożne morze zimą słowików śpiew.
Chciała bym ci dać świat twych mażeń jak kwiatów polnych błenkit snów.
I co ja czynić mam mój Boże jeśli nie czekać do końca.
Wszak ty jesteś wschodem i zachodem mego słońca!"

( Izabel :) )

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2008, o 17:29 

:( dawno niepisałam bo niemogła ale obiecuje że się poprawie! :)

Tytuł:
PostNapisane: 18 paź 2008, o 17:30 

drogi Karolu a jakie są twoje zainteresowania :?: :P

Tytuł:
PostNapisane: 24 paź 2008, o 22:50 

droga Karolo przepraszam cię zatą pomłkę. Mam nadzieje że sie namnie nie pogniewasz dałam plamę :oops: . Ale ciesze sie że piszesz :) Postaram sie umieścić fotkę mojego bonsaia. Pozdrawiam

PostNapisane: 24 paź 2008, o 23:38 

Znałam kiedyś wspaniałego chłopca i równie wspaniałą dziewczynę. Darzyli się zaufaniem o jakim jeszcze nikt nie słyszał. Ich radość udzielała się innym ludziom kturzy przebywali w ich towarzystwie. Ona bląd piękność o niebieskich oczach. On natomiast miał coś w sobie, jakiś magnetyzm że prawie na zawołanie mógł by zdobyć każdą dziewczynę. Lecz nie, to nie on. Nie był taki, zufał tylko jednej. Wydawało mi sie że będą szczęśliwi aż do śmierci. Ale szczęście jest kruche, a los złośliwy. Dziewczyna była chora,cirpiała nikomu o tym niemówiąc. Zreszta sama przypatkiem się dowiedziała. Myśliała o nim, czy gdy umrze to on będzie o niej pamiętał? Bała się że on spotaka inną która go zrani,lub sprawi że o Niej zapomni całkowicie. Mineło pół roku szczęścia i zabawy. Pobrali się, dażyli się miłością mimo rosterek wielu. Rok puzniej choroba dała o sobie znać,dziewczyna stawła się słabsza. Zaczeło ja wszystko wokół drażnić, spojrzenia ludzi,czułość jego gdy wracał z pracy. Nie wytrzymała powiedziała jemu o wzsystkim. Myślała że będzie mial jej dość, że zostawi ją całkiem samą. A on ją przecież tak bardzo mocno kochał, nie wyobrażał sobie życia bezniej. Po pewnym czasie Ona się załamała, poddała się całkiem chorobie. Nie zgodziła się na leczenie, które przedłurzyło by jej życie. Nie chciała cierpieć i oglądać współczucie innych, miała już całkowicie dosyć wszystkiego. Po roku zmarła, pogrzeb jej był przepiękny. Było na nim mnustwo ludzici których znała i nie. Wszyscy przynieśli piękne kwiaty, jednak on jeden,jedyny przyniusł jej ulubione-niebieskie niezapominajki.....
On był ciagle smutny i załamany, zaczą pić i nastawać na swoje, jego zdanie ''nic niewarte życie''. W końcu popełnił samobujstwo........
A teraz gdy niosę niebieskie niezapominajki na dwa groby leżące obok siebie,to myślę jakże życie potrafi być ciężkie i okrutne. Przecież mogli żyć długo a nawet tak wielka miłość nie pomogła. Mam tylko cicha nadzieję że dopiero teraz są naprawdę szczęśliwi.
Czasami wydaje mi się że słyszę ich radosny śmiech i czułe ich słowa, które szepczą do siebie.......
A morze jednak ich miłość przetrwała nawet śmierć?????..........

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1