Teraz jest 23 lis 2017, o 23:16

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2008, o 15:27 
jest rewelacyjna Pani psycholog w Rabce - tak uważam ja i mój chory syn ....kiedy przyjeżdżamy do Rabki a ona jest to rozwiązuje wszystkie nasze problemy niby banalne /np: miałam problem jak przekonać syna że psychologiczne horrory mają szkodliwe działanie na psychikę tak młodego człowieka a jej się udało/ że nie wspomnę o temacie "po co mam iść do szkoły kiedy i tak za nie długo umrę", może inni rodzice dają sobie z takimi teksami radę ale ja wymiękałam ...
.... Pani jest bardzo miła i komunikatywna, lubią ją dzieci więc może poświęciłaby raz w tygodniu czas na forum PTWzM i odpowiadała na nasze problemy ....
nie wiem czy to dobry pomysł bo nie ma na tym forum zbyt wielu wpisów może tylko ja mam takie problemy ...

pozdrawiam :D

Tytuł:
PostNapisane: 3 maja 2008, o 15:33 

bardzo dobry pomysł; my niestety nie mieliśmy jak dotąd kontaktu z psychologiem, a czasami chciałabym zadać jakieś pytanie

Tytuł:
PostNapisane: 4 maja 2008, o 14:55 

Moje dziecko chodzi do psychologa. Są to zajęcia raz w tygodniu w wymiarze 60 min. Nie wiem, czy terapia okaże się skuteczna, ale córka z przyjemnością w niej uczestniczy.

Wiolu, możesz otrzymać bezpłatną konsultację w poradni psych.-pedag. A jeśli będzie potrzeba [ oraz możliwość ] terapię.

Kontakt z psychologiem mieliśmy w klinice [rutynowo wszyscy rodzice i wszystkie dzieci miały]. Teraz korzystamy z PPP w naszym mieście.

Pomysł porad na forum jest bardzo dobry. Wiadomo, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu ze specjalistą , ale wiele osób miałoby możliwość
skorzystania z rad experta.

PostNapisane: 8 paź 2008, o 11:51 

jak mozna sie skontaktować? :?:

PostNapisane: 2 paź 2015, o 08:13 

Próbować można, jest szansa, że taka terapia pomoże. Raczej nie zaszkodzi.

PostNapisane: 21 paź 2015, o 07:58 

Witam ! Szukam dobrego psychologa z Poznania lub okolic, który pomaga w leczeniu uzależnien. Jeśli możecie kogoś polecić to piszcie na priv albo tutaj w temacie, z góry dzięki za pomoc.

PostNapisane: 13 lis 2015, o 14:58 

a jak pomóc osobie, która straciłą we wypadku bliską osobę i sama prawie straciła życie

PostNapisane: 8 sty 2016, o 09:10 

Prawdziwa psychoterapia dzieci gdańsk odbywa się na spotkaniu twarzą w twarz z terapeutą. Takie pisanie na forum nie przyniesie raczej spodziewanego efektu. W dodatku każdy będzie mógł czytać o moich problemach.

PostNapisane: 20 sty 2016, o 08:31 

Ogólnie powiem wam że warto chodzić do psychologa osobiście mi w wielu sprawach pomógł i nie miałem z tym problemu warto sobie ogarnąć choć jedną taką wizytę . Warto sobie to załatwić.

PostNapisane: 7 mar 2016, o 08:53 

Jest jeden dobry psychoterapeuta warszawa ursynów. Kilku moich znajomych znajomych wyciągnął z problemów natury psychologicznej. Polecam.

PostNapisane: 6 kwi 2016, o 07:10 

Ja prywatnie chodzę do psychologa ze swarzędza polecam wam takie rozwiązanie jeślik macie jakieś problemy z którymi nie możecie sobie poradzić, specjalista na pewnoe pomoże wam znaleźć rozwiązanie.

PostNapisane: 11 maja 2016, o 18:53 

Polecam psychologa Irenę Maślankowską z Opola. Jeśli szukasz psychologa z tej okolicy to na prawdę warto udać się do Pani Ireny. Jest świetnym specjalistą

PostNapisane: 12 maja 2016, o 18:28 

Ja tez chodzę do psychoterapeutki Ireny Maślankowskiej. Świetna specjalistka. Bardzo fajna atmosfera podczas każdego spotkania,pani dr miła, sympatyczna. Godna polecenia.

PostNapisane: 23 maja 2016, o 07:42 

Mi bardzo pomaga psychoterapeuta z poznania polecam go w 100 % :) Świetny specjalista, który pomaga mi i już widzę efekty współpracy.

PostNapisane: 14 lip 2016, o 14:28 

Tak, wybór odpowiedniego psychologa to już naprawdę połowa sukcesu.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1