Teraz jest 20 lut 2018, o 20:08

Strefa czasowa: UTC + 1


Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą - Rejestracja

Rejestrując się na „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą”.
Zasady korzystania z „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” Zasady wchodzą w życie w dniu 01.11.2014 roku

Postanowienia ogólne

Jako Forum należy rozumieć internetową grupę dyskusyjną, powstałą w celu wymiany poglądów, refleksji, informacji i posiadanej wiedzy.
Jako Administratora należy rozumieć podmiot świadczący usługę udostępnienia zasobów „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” na rzecz Użytkowników
Jako Regulamin należy rozumieć zbiór praw i obowiązków, do których przestrzegania są zobowiązani bezwzględnie wszyscy użytkownicy forum.
Jako Moderatora należy rozumieć Użytkownika, któremu zostały nadane przez Administratora specjalne uprawnienia. Podstawą działania
Moderatora jest Regulamin forum.
Jako Użytkownika należy rozumieć osobę, która zarejestrowała się na forum, bezwzględnie akceptując warunki rejestracji i regulaminu Forum.
Językiem obowiązującym na Forum jest język polski.

Rejestracja

Podczas rejestracji należy podać swój login, hasło, konto email oraz kod uwierzytelniający. Użytkownik może podać inne przewidziane przez Administratora dane według własnego uznania.
Forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na komputerze Użytkownika. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które zostały podane przez użytkownika i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych przez użytkownika informacji oraz hasła.

Zakładanie tematów

Przed założeniem nowego tematu użytkownicy są zobowiązani do sprawdzenia czy nie istniej już taki sam lub podobny temat na forum.
Kto zakłada temat niedostosowany treścią do danego działu podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Kto zakłada temat o tytule nie odzwierciedlającym jego treści podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Kto powiela tematy znajdujące się już na forum podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Kto umieszcza w tytule znaki powodujące jego niezrozumiałość podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Kto zakłada temat nadużywając dużych liter, kursywy, podkreślenia lub kolorów podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Kto wypowiada się w temacie w sposób z nim nie związany podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Kto wypowiada się w temacie w sposób naruszający zasady poprawnej polszczyzny podlega karze upomnienia lub ostrzeżenia
Administrator i moderatorzy mają prawo usuwać, blokować i edytować tematy i wypowiedzi niezgodne z regulaminem Forum i netykietą.


Prowadzenie dyskusji

Kto zamieszcza wypowiedzi obraźliwe, obsceniczne, wulgarne, oszczercze, nienawistne lub zawierające groźby podlega karze upomnienia, ostrzeżenia lub usunięcia konta
Kto w jakikolwiek sposób obraża, kpi lub lekceważy innych użytkowników ze względu na poziom prezentowanej wiedzy podlega karze upomnienia, ostrzeżenia lub usunięcia konta
Kto dopuszcza się spamowania, floodowania, lub innych skandalicznych zachowań podlega karze upomnienia, ostrzeżenia lub usunięcia konta

Ostrzeżenia

Administrator i moderatorzy mają uprawnienia do przyznawania upomnień i ostrzeżeń.
Przez upomnienie rozumie się zwrócenie uwagi w poście lub w prywatnej wiadomości.
Przez ostrzeżenie rozumie się danie kary przez opcję "Ostrzeż użytkownika".


Reklamy i ogłoszenia

Zabrania się reklamowania innych stron internetowych. Wyjątkiem jest podawanie w celach edukacyjnych adresów www stron zawierających treści omawianego tematu (wątku).
Zabrania się umieszczania przez Użytkowników na łamach „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” przekazów reklamowych bez zgody redakcji. Wyjątkiem są ogłoszenia kupna i sprzedaży w dziale Giełda


Usunięcie konta

Usunięcie konta może nastąpić na wniosek UżytkownikaZostałam(em) poinformowana(y) o przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji usługi zwanej „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” przechowuje adres IP oraz adres mailowy potrzebny do poprawnegeo uwierzytelniania użytkownika.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb marketingowych, reklamowych, informacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”


Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Przekazanie danych osobowych przez Użytkownika ma charakter dobrowolny. Użytkownik ma w każdej chwili prawo do uzyskania informacji o treści przetwarzanych danych oraz prawo ich poprawiania i usunięcie o ile jest to zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z PTWM w Rabce. Operatorem danych osobowych oraz właścicielem „Forum Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą” jest Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą z siedzibą w Rabce-Zdroju.cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO