Teraz jest 18 lut 2018, o 01:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 gru 2017, o 17:05 

Mam nadzieję że o zaletach siemienia lnianego nie muszę nikogo przekonywać. Bierzemy je na kaszel. Stosujemy na niestrawności i zaburzenia pracy jelit. Wspomagamy nim odchudzanie. Poprawia układ krążenia. Obniża poziom cholesterolu. Wzmacnia skórę, włosy i paznokcie. Ja znalazłam jego zastosowanie w kuchni. Konkretnie chodzi mi o siemię mielone. Ostatnio dodaję je do past by wzmocnić ich spoistość. Pasty z suchego mięsa, czy ryb rozlatują się. Ciężko potem nimi smarować pieczywo. Kiedyś w tym celu dodawałam do past ser topiony lub jajko. Niestety bardzo niezdrowe składniki w przypadku diety męża. Dzięki artykułowi w poradniku jak zachować zdrowie odkryłam że można zastąpić ser topiony mielonym siemieniem lnianym z odrobiną wody http://www.zachowajmyzdrowie.pl/siemie- ... -lnianego/ . To zainspirowało mnie do dalszych poszukiwań. Zaczęłam smażyć ryby i mięso w panierce z samego siemienia lnu. Do tego nie potrzebne jest żadne jajko. Spróbujcie. Najsmaczniejsze są tak przygotowane płaty śledziowe i grzyby suszone. Chyba tak właśnie przygotuję je na Wigilię.
Obrazek

PostNapisane: 23 sty 2018, o 10:49 

a co to za dieta

PostNapisane: 29 sty 2018, o 09:27 

Co do odchudzania właśnie to jeszcze dobry jest błonnik witalny pity z wodą ;) Też polecam, na mnie działa znacząco. Ponad to wszelkie herbaty fit. W sieci jest dużo takich ofert np TeaClub - herbaciarnia online. Ponad to odżywki są również przydatne w tej kwestii.

PostNapisane: 30 sty 2018, o 15:04 

Takie dodatki sa bardzo wazne w zdrowej i zbilansowanej diecie, dlatego warto po nie siegac. Sam odkad wiem jakie owoce w diecie odchudzającej stosowac i czym zastepowac przekaski widze zdecydowana roznice w samopoczuciu.

PostNapisane: 31 sty 2018, o 23:09 

Zgadzam się z tym wpisem, siemie jest bogate w błonnik, a jego właściwości są mega dobre, patrzcie to https://biogo.pl/pl/n/Blonnik-w-diecie- ... ciwosci/86

Strefa czasowa: UTC + 1