Wspierają nas

Pokaż:


Dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom, wolontariuszom, ludziom dobrej woli, którzy wspierają działalność Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą. To dzięki Wam możemy ofiarować tak różnorodną pomoc naszym podopiecznym.
 
Aby dołączyć do grona naszych darczyńców, skontaktuj się z nami
Dział fundraisingu: fundraising@ptwm.org.pl tel. 536 210 250 (Aneta Mazgaj, Kornelia Makusek)

                  



Wspierają nas
GRAN-PIK Liwocz Sp.

Serdecznie dziękujemy za podarowanie lizaków dla małych podopiecznych.

Dr Irena Eris

Serdecznie dziękujemy za stałe wsparcie, którym jesteśmy obdarzani.

Papier ksero od Emerson

Serdecznie dziękujemy za podarowanie papieru ksero do naszego stowarzyszenia.

Kosmetyki od Delia Cosmetics Sp. z o.o

Serdecznie dziękujemy za podarowanie wspaniałych kosmetyków dla naszych podopiecznych.

Książki od wydawnictwa ZNAK

Serdecznie dziękujemy za podarowanie serii wspaniałych książek

Książki od Prószyński Media Sp. z o. o

Dziękujemy za podarowanie książek dla najmłodszych.

Kaczmarek - Zakrzewski Sp. J.

Serdecznie dziękujemy za podarowanie kolejnego kompletu piżam.

Artykuły szkolne od Biuro Plus

Serdecznie dziękujemy za podarowanie artykułów szkolnych.

HH Poland

Serdecznie dziękujemy za podarowanie zabawek dla dzieci.

Wydawnictwo Skrzat

Serdecznie dziękujemy za przekazanie książek .

Euro - Trade Sp. z o.o. Sp. k.

Serdecznie dziękujemy za podarowanie wyprawek szkolnych.

Lobos Sp. z o. o.

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie 5 wyprawek szkolnych.

Slican Sp. z o. o.

Składamy serdeczne podziękowania za podarowanie do sekretariatu PTWM serwera z wyposażeniem.

Axel - Malina

Serdecznie dziękujemy za podarowanie gier planszowych i puzzli.

GDM Partner w Biurze

Serdecznie dziękujemy za podarowanie dwóch wyprawek szkolnych.

Oceanic

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie kosmetyków dla dzieci i dorosłych.

Ziaja Ltd Oddział Kraków

Serdecznie dziękujemy za ufundowanie kosmetyków.

ODO 24

Serdecznie dziękujemy za nieodpłatne kompleksowe zaprojektowanie i wdrożenie systemu ochrony danych osobowych.

Attiq

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie i ufundowanie wyjątkowych zielono-czerwonych koszulek dla naszej drużyny.

Mattel

Serdecznie dziękujemy za zabawki.

SILVER RUN - PFWF

Dziękujemy za akcję "endomondo BIEGASZ DLA SIEBIE, POBIEGNIJ DLA INNYCH"!

COBI

Serdecznie dziękujemy za paczkę zabawek od producenta.

Epee

Serdecznie dziękujemy za paczkę zabawek od firmy Epee www.epee.pl.

Meble Ziobro

Serdecznie dziękujemy za nowe meble dla podopiecznych.

Wsparcie Grupy Maspex Wadowice

Serdecznie dziękujemy za dary: soki, napoje, paluszki, kakao oraz słodycze.




Rok 2015

●FARO ●   AKME  ●  SECURA NOVA ●  Delia  ●  Emerson  ●  Gran-Pik LIWOCZ  ●  Wydawnictwo Znak  ●  Dr Irena Eris  ●  Fundacja PZU  ●  Fundacja PGNIG  ●  Fundacja Śnieżki  ●  Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Św. Rodziny Rabka-Zdrój  ●  Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. E. Romera Rabka-Zdrój  ●  Liceum Ogólnokształcące nr 2 – Zespół Szkół im. ks. prof. J. Tischnera Rabka-Zdrój  ●  Gimnazjum nr 1 w Rabce-Zdrój, ul. Jana Pawła II 40 Rabka-Zdrój  ● Biuro Plus ● HH Poland● Kaczmarek Zakrzewski Sp.J.  ●  Wydawnictwo Skrzat ● Prószyński Media Sp. z o. o. ● Meble Ziobro   ● Euro Trade  ● Lobos   ● Slican  ● Axel   ● Odo 24  ● Cobi  ● Maspex  ● Philips  ● Mattel  ● Expres Rent a Car  ● Oceanic  ● Attiq  ● Gdm  ● Epee  ● Pap  ● Nordwind24                          

Rok 2014

Lista alfabetyczna: ●  Agro sp. z o.o. , ul. Wiejska 16, 37-100 Łańcut ●  Alma Market SA Nowy Targ ●  Armadeo ●  Asseco Poland SA ●  Auchan Kraków ●  Bright Junior Media ●  C.H.Dominik Rabka-Zdrój ●  Castorama Kraków ●  Centrum Handlowe ,,Małgosia" w Rabce-Zdroju ●  D Fusion ●  Dax Cosmetics Sp. z o.o. ●  Decathlon Sp. z o.o. ●  Delia Cosmetics ●  Dr Irena Eris SA ●  Drukpol ●  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Wolontariusze ze szkół: ●  Eveline Cosmetics ●  F.H.U.Ellena, Andrzej Grygiel ●  F.P.H.U. Dragon ●  FHU Nordwid ●  Fundacja Amicis ●  Fundacja BZWBK ●  Fundacja Mówimy Obrazami ●  Fundacja Oriflame ●  Fundacja PGE Energia z Serca ●  Fundacja PGNiG ●  Fundacja Pomóżmy Marzeniom ●  Fundacja Śnieżki Twoja Szansa ●  GFT Goldfruct Sp. z o.o. ●  Gimnazjum nr 1 w Rabce-Zdrój, ul. Jana Pawła II 40 Rabka-Zdrój ●  Gminna Spółdzielnia SH w Rabce-Zdrój ●  Gran-Pik Liwocz ●  Hurtownia Turbacz Rabka-Zdrój ●  I.D.C. Polonia S.A. , ul. Bartnicka 35, Libertów ●  Kaczmarek&Zakrzewski ●  KIM Grup Kuczek i Gaweł s.j. ●  Korallo.Tuer Corp ●  L&L ●  Lajkonik Snacks GmbH Sp. k. ●  Lewiatan ,,Silla" Mszana Dolna ●  Lewiatan Rabka-Zdrój ●  Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum im. Św. Rodziny Rabka-Zdrój ●  Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. E. Romera Rabka-Zdrój ●  Liceum Ogólnokształcące nr 2 – Zespół Szkół im. ks. prof. J. Tischnera Rabka-Zdrój ●  LNB Ubert Czekajewicz Sp.J. ●  LPP SA ●  Macrologic SA ●  Mars Polska Sp. z o.o. ●  Mattel Poland Sp. z o.o. ●  Międzynarodowe Targ Poznańskie ●  P.P.H.U. IntroLaser , Barbara Wodziak, ul. Zakopiańska 22, 34-700 Rabka-Zdrój ●  Pracownia reklamy „ Attique” Marcin Domałacny, Rokiciny Podhalańskie 32, 34-721 Raba-Wyżna, ●  Pupill ●  Ridea Bogdan Bramski ●  Skawa SA ●  Sklep Adaś Rabka-Zdrój ●  Strauss Cafe Poland ●  Supermarket Steskal Rabka-Zdrój ●  Tesco Mszana Dolna ●  Trakcja PRKiI Spółka Akcyjna   ●  Velvet Care Sp. z o.o. ●  View Point ●  Volvo Polska Sp. z o.o. ●  Wiśniowski Sp. z o.o. ●  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych, im. inż. Józefa Marka Mszana Dolna ●  Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce-Zdrój ●  Znak Sp. z o.o. ●  ZPC Mieszko SA ●  ZPUE SA

Rok 2013

Adrian Fabryka Rajstop ● Destylacje Polskie Sp. z o.o ● Delia Cosmetics ● Eveline Cosmetics ● Ferax Sp. z o.o. ● Hemar ● Jawa – Bartłomiej Wyszkowski ● Klub Wisła Kraków ● L&L SC ● Lajkonik Snacks ● Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ● Dalkia Poznań ● LPP ● Marioinex ● Mars Polska Sp. z o.o. ● P.P.H.Gran-Pik ● Prószyński Media Sp. z o.o. ● Strauss Cafe Poland sp. z o.o. ● Tchibo Warszawa ● Vipera Cosmetics ● Yes ● Znak Sp. z o.o. ● Beata Pawlikowska ● Dorota Rabczewska ● Jakub Paduszyński ● Joanna Wiśniewska ● Joanna Woldan ● Ks. Andrzej Opolski ● Łukasz Minarowski ● Magdalena Wawrzyniak - Food&Pharma Legal ● Marian Kobyłecki ● Podinsp. Andrzej Wrzesiński ● Fundacja PGNiG ● Fundacja Śnieżki Twoja Szansa ● Fundacji im. dr Mariana Kantona ● Fundacja Pomóżmy Marzeniom ● II LO im. St. Wyspiańskiego z Legnicy ● BDI "Europejczyk" z Bydgoszczy ● Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych z Białegostoku ● Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego z Wieliczki ● Gimnazjum nr 2 z Myślenic ● Gimnazjum nr 2 z Nowego Targu ● Gimnazjum w Niepołomicach ● I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego z Krakowa ● I LO im. Edwarda Dembowskiego z Zielonej Góry ● I LO im. Jana Kasprowicza z Inowrocławia ● I LO im. K. Marcinkowskiego z Poznania ● I LO Jana Zamoyskiego z Zamościa ● II LO im. Adama Asnyka z Bielska-Białej ● III LO im. A. Mickiewicza z Wrocławia ● III LO im. K. K. Baczyńskiego z Białegostoku ● III LO im. Św. Jana Kantego z Poznania ● III LO im. Unii Lubelskiej z Lublina ● III LO w Ostrowie Wielkopolskim ● IV LO im. C.K. Norwida z Białegostoku ● Klub Wolontariusza w Gimnazjum nr 2 z Jasła ● LO im. Modrzejewskiej z Poznania ● LO im. Oswalda Balzera z Zakopanego ● Szkoła Podstawowa im. Józefa Nowina Konopki w Mogilanach ● Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Lusinie ● Szkoła Podstawowa im.Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zagórzu ● Szkoła Podstawowa nr 138 im. Polskich Wojsk Lotniczych z Krakowa ● Szkoła Podstawowa nr 2 z Rabki-Zdrój ● Szkoła Podstawowa nr 5 z Nowego Targu ● Szkoła Podstawowa nr 6 z Nowego Targu ● V LO im. A.Witkowskiego z Krakowa ● X LO im. J.Paderewskiego z Katowic ● X LO im. Królowej Jadwigi z Warszawy ● XLIV LO im. A.Dobiszewskiego z Warszawy ● XXX LO im. J. Śniadeckiego z Warszawy ● XXXIV LO im. M. Cerrantesa z Warszawy ● Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Chabówce im. Władysława Orkana ● Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rdzawce im. Bohaterów Walk o Wolność ● Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach ● Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Sopotu ● Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, I LO z Gdańska ● Zespół Szkół Ogólnokształcących z Opola ● Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II z Krynicy-Zdrój ● Zespół Szkół w Michałowicach ● Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Zabierzowie Bocheńskim ● ZSO nr 6 im. J. Kochanowskiego z Radomia

Rok 2012

Adropol S.A. ● Aneta i Jerzy Skwarek ● Bell Sp.z o.o. ● Centrum Kultury w Połczynie Zdrój ● DSV Sp. z o.o. ● Auchan z Mikołowa ● Eldom ● Emerson Polska Sp z o.o. ● Fisher Sports GMBH ● Fundacja Agory ● Fundacja BZ WBK ● Fundacja Dziecięca Fantazja ● Fundacja Mam Marzenie ● Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza ● Fundacja Polsat ● Fundacja Pomóżmy Marzeniom ● Fundacja TVN ,,Nie jesteś sam” ● Hemar Henryka i Marek Musialik ● Herbapol Lublin S.A. ● Ikea Retail Sp.z o.o. ● Italian Fashion ● Jawa ● Kabanos ● Kaczmarek&Zakrzewski ● Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. ● L&L ● Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ● Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona ● Lajkonik Snacka GbmH. Sp.k. ● Lamix ● Lewiatan Małopolska ● LPP S.A. ● Marioinex Halina i Marian Suchanek ● Mars Polska ● NNZ Sp.z o.o. ● Nutricia Polska Sp.z o.o. ● P.P.H. Gran-Pik ● Procter&Gamble Operations Polska Sp. z o.o. ● Prószyński Media Sp.z o.o. ● Ridea ● RMF FM ● Roche Polska Sp.z o.o. ● Simba Toys Polska Sp.z o.o. ● Sklep Sportowy Moto Sport ● Steskal Rabka-Zdrój ● Vipera Cosmetics ● Volvo Polska Sp.z o.o. ● Whirlpool Polska ● Z.P. Alexander ● Znak Sp. z o.o. ● ZPC Mieszko S.A. ● Justyna Kowalczyk ● Gabriela i Wojciech Kaczmarek ● Halina Skawska ● Urszula Rapacz ● Alicja Nuciak ● Agata i Klaudiusz Sienkiewicz ● Agnieszka i Adam Sterna ● Magdalena Wasilewska-Dygdoń ● Magdalena Nawara ● Agnieszka Dzioboń ● Wioletta Czyszczoń ● Barbara Piotrowska ● Weronika Świder ● Kinga Świder ● II LO im. St.Wyspiańskiego z Legnicy ● Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych z Białegostoku ● Centrum Wolontariatu z Bydgoszczy ● X LO im. J.Paderewskiego z Katowic ● Zespół Szkół Ogólnokształcących z Opola ● III LO z Ostrowa Wielkopolskiego ● LO im. Modrzejewskiej z Poznania ● V LO im. A.Witkowskiego z Krakowa ● I LO im. Edwarda Dembowskiego z Zielonej Góry ● LO im. Oswalda Balzera z Zakopanego ● III LO im. Św.Jana Kantego z Poznania ● I LO im. Jana Kasprowicza z Inowrocławia ● Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Paw?a II z Krynicy-Zdrój ● LO XII z Krakowa ● III LO z Sopotu ● LO im. J.P.II ze Złotoryi ● I LO im. Bartłomieja Nowodworskiego z Krakowa ● I LO Jana Zamoyskiego z Zamościa ● XXX LO im. J. Śniadeckiego z Warszawy ● X LO im. Królowej Jadwigi z Warszawy ● IV LO im. C.K. Norwida z Białegostoku ● I LO im. K. Marcinkowskiego z Poznania ● II LO im. Adama Asnyka z Bielska-Białej ● ZSO nr 6 im. J.Kochanowskiego z Radomia ● XXXIV LO im. M. Cerrantesa z Warszawy ● Klub Wolontariusza w Gimnazjum nr 2 z Jasła ● III LO im. K.K.Baczyńskiego z Białegostoku ● III LO im. A.Mickiewicza z Wrocławia ● Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3, I LO z Gdańska ● III LO im. Unii Lubelskiej z Lublina ● Zespół Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie z Sopotu ● XLIV LO im. A.Dobiszewskiego z Warszawy

Rok 2011

Abbott Nutrition ● Air Liquide Bonne Sante ● Auchan Mikołów ● Aviva Comercial Union ● Bell P.P.H.U. ● CTI Telekom ● Delmex ● Emerson Polska sp. z o.o. ● Ferrero Polska sp. z o.o. ● Fundacja Bre Banku ● Fundacja Oriflame Dzieciom ● Fundacja PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza ● Fundacja Polsat ● Fundacja „Pomóżmy marzeniom” ● Fundacja TVN „Nie jesteś sam” ● Gojo i Purell ● Gourmet Foods sp. z o.o. ● Herbapol Lublin SA ● Horn Wellness Group ● Italian Fashion sp. z o.o. ● Izba Celna Katowice ● Kaczmarek-Zakrzewski sp.j. ● KOPTIM ● Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ● Lajkonik Snacks GbbH Sp.k. ● L&L s.c. ● Małopolskie Centrum Medyczne w Krakowie ● Mars Polska sp. z o.o. ● Mattel Poland sp. z o.o. ● Milupa, Nutricia Polska sp. z o.o. ● MJ DESIGN ● NNZ sp.z o.o. ● Panasonic Marketing Europe GmbH ● Personel WSD w Bydgoszczy ● Pizzeria Casa Mia w Poznaniu ● Poznańska Palarnia Kawy Astra ● Roche Polska sp. z o.o. ● Torrex Chiesi Polska ● Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Kielcach im. Wł. Buszkowskiego ● Vanmar - meble ● Vipera Cosmetics ● Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych Limaro sp.j. ● Zespół Megro ● ZPC Mieszko SA ● Katarzyna Bala ● Magdalena Bala ● Aneta Bochnak ● Danuta Buksa ● Grażyna Celer ● Barbara i Zbigniew Chmielewscy ● Maciej Cholewa ● Aneta Chuchrowska ● Tadeusz Cichoń ● Michał Ciszek ● Szczepan Cofta ● Kamila Czerska ● Anna Domeracka ● Jacek Dulnik ● Michalina Dziuba ● Danuta Fąfara ● Józef Figura ● Iwona Fiuk ● Marcin Główka ● Joanna Górecka ● Józef Jaworski ● Jadwiga Jedlińska ● Teresa Kaminiarczyk ● Mieczysław Komarnicki ● Maria Kopczyńska ● Justyna Kowalczyk ● Piotr Kramarczyk ● Zofia Kraszewska ● Halina Langer ● Wojciech Latawiec ● Maria Leśniak ● Artur Leżański ● Aleksandra Lisowska ● Ferdynand Łukanowski ● Piotr Majdzik ● Olga Małecka-Malcew ● Henryk Mazurek ● Monika Mielus ● ks. Arkadiusz Nowak ● Agata Nowicka ● Alicja Nuciak ● Dariusz Okoński ● Małgorzata Olszowiec-Chlebna ● Teresa Orlik ● Gabriel Paduszyński ● Lidia Pawlik ● Marta Piechocińska ● Dariusz Poznański ● Bożena Pustułka ● Urszula Rapacz ● Beata Rorant ● Alicja Rostocka ● Danuta Sajdok ● Dorota Sands ● Wojciech Skorupa ● Radosława Staszak-Kowalska ● Agnieszka Sterna ● Iwona Stępień ● Jagoda Strzyżewska ● Izabela Synoradzka ● Beata Sypniewska ● Agnieszka Szlagatys ● Agnieszka i Marcin Śpiewok ● Maria Wacławik ● Jarosław Walkowiak ● Bożena Walter ● Iwona Wesołowska ● Anna Widerowska ● Joanna Woldan ● Jan Karol Wolski ● Małgorzata Worwa ● Monika Wróblewska-Polak ● Agnieszka Wydmańska ● Monika Zalewska ● Zespół z Wiednia ● Marek Ziemianin ● Renata Zubrzycka ● Jerzy Żebrak ● Dorota Matuszewska ● II LO im. S. Wyspiańskiego w Legnicy ● X LO im. J. Paderewskiego w Katowicach ● Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opolu ● III LO w Ostrowie Wielkopolskim ● LO im. H. Modrzejewskiej w Poznaniu ● V LO im. A. Witkowskiego w Krakowie ● I LO im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze ● LO im. O. Balzera w Zakopanem ● III LO im. św. J. Kantego w Poznaniu ● I LO im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu ● Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju ● XII LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie ● III LO im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie ● LO im. Jana Pawła II w Złotoryi ● I LO im. B. Nowodworskiego w Krakowie ● I LO im. J. Zamoyskiego z Zamościu ● XXX LO im. J. Śniadeckiego w Warszawie ● X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie ● IV LO im. C.K. Norwida w Białymstoku ● I LO im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ● II LO im. A. Asnyka w Bielsku-Białej ● ZSO nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu ● XXXIV LO im. M. Cervantesa w Warszawie ● Gimnazjum nr 2 w Jaśle – Klub Wolontariusza ● III LO im. K.K. Baczyńskiego w Białymstoku ● III LO im. A. Mickiewicz we Wrocławiu ● ZSO nr 3 w Gdańsku ● III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie ● Zespołu Szkół nr 1 im. M. Skłodowskiej-Curie w Sopocie ● XLIV LO im. A. Dobiszewskiego w Warszawie ● Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych w Białymstoku ● Centrum Wolontariatu Nadzieja w Łowiczu ● Centrum Wolontariatu w Bydgoszczy ● Centrum Wolontariatu w Pile

Rok 2010

Abbott Nutrition ● Avon Cosmetics Polska ● Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju ● Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych z Białegostoku ● Centrum Wolontariatu z Bydgoszczy ● Centrum Wolontariatu z Piły ● Cornette Underwear ● Emerson Polska Sp.z o.o. ● Ferrero Polska Sp.z o.o. ● Firmy Muzzy ● Fundacja Agora ● Fundacja "jesteśmyOK" ● Fundacja Polsat ● Fundacja TVN „Nie jesteś sam” ● Fundacja Dandia ● Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego ● Gourmet Foods Sp. z o.o. ● Henkel Polska Sp.z o.o. ● Horn Wellness Group ● Hipermarket Auchan ● Ice-Full Sp z o.o. ● Italian Fashion Sp. z o.o. ● Izba Celna Katowice ● Kaczmarek&Zakrzewski ● Kegel Błażusiak Sp. z o.o. ● Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ● Lajkonik Snacks GmbH Sp.k. ● LPP SA ● L&L S.C. ● Mattel Poland ● MJ Design Kramkowski i Hipe Sp.J. ● Oddział Terenowy Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju ● PPHU Marko Sp.J. ● Procter and Gamble DS Polska Sp.z o.o. ● Roche Polska ● Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu z Katowic ● Klub Wolontariusza w Gimnazjum nr 2 w Jaśle ● Wolontariusze z II LO im. Stanisława Wyspiańskiego z Legnicy ● Wolontariusze z III LO im. Adama Mickiewicza z Wrocławia ● Wolontariusze z III LO im.K.K.Baczyńskiego z Białegostoku ● Wolontariusze z X LO im.J.Paderewskiego z Katowic ● Wolontariusze z I LO z Gdańska ● Wolontariusze z III LO im. Unii Lubelskiej z Lublina ● Wolontariusze z Zespołu Szkół nr 1 im.Marii Skłodowskiej-Curie z Sopotu ● Wolontariusze z III LO z Sopotu ● Wolontariusze z XLIV LO z Warszawy ● Wolontariusze z XXXIV LO z Warszawy ● Wolontariusze z I LO z Zamościa ● Wolontariusze XXX LO z Warszawy ● Wolontariusze z X LO z Warszawy ● Wolontariusze z I LO z Inowrocławia ● Wolontariusze z I LO z Krakowa ● Wolontariusze z III LO z Ostrowa Wielkopolskiego ● Wolontariusze z IV LO z Białegostoku ● Wolontariusze z V LO z Krakowa ● Wolontariusze z Zespołu Szkół Ogólnokształcących z Krynicy Zdrój ● Wolontariusze z I LO z Zielonej Góry ● Wolontariusze z II LO z Poznania ● Wolontariusze z I LO z Poznania ● Wolontariusze z LO im.O.Balzera z Zakopanego ● Wolontariusze z II LO Z Bielska Białej ● Wolontariusze z ZSO nr 6 z Radomia ● Yves Rocher Polska Sp. z o.o. ● Zespół muzyczny Emaus ● Adrian Bąkowski ● Marek Bomba  ● Grażyna Celer ● Tadeusz Cichoń ● Anna i Leszek Dobryjanowicz ● Dr Irena Eris ● Józef Figura  ● Iwona Fiuk  ● Michał Fiuk ● Marta Frankowicz ● Alina Grzeszczuk  ● Mariola Gwadera ● Patryk Jan Jastrzębski  ● Anna Kobyłecka ● Agnieszka Król ● Daniel Krzysiak ● Wojciech Latawiec ● Tomasz Lisiecki ● Maria Leśniak  ● Jolanta Luty ● Piotr Majdzik ● Damian Mazur i Apteka „Witaminka” ● Jan Mazurek ● Alicja Cymerys-Pogorzelska ● Agnieszka Pogorzelska ● Aleksandra Pogorzelska ● Jacek Rurarz  ● Danuta Sajdok ● Aneta Tupta ● Teodor Wójciak ● Agnieszka Wydmańska ● Marek Ziemianin ● Dr Jerzy Żebrak ● Leszek Żołądź ● Wykładowcy - wolontariusze w Falentach ● Dariusz Babiński ● Joanna Boroń-Zyss ● Danuta Buksa  ● Aleksandra Korzeniewska-Eksterowicz ● Małgorzata Lemańczyk ● Artur Leżański ● Aleksandra Lorenc-Steinmec ● Monika Mielus ● Beata Oralewska ● Dorota Piasecka-Pazik ● Bożena Pustułka ● Hanna Trippenbach-Dulska ● Maria Wacławik ● Jarosław Walkowiak ● Marcelina Wójciak  ● Abbott Lab. Poland Warszawa ● BRE Bank Warszawa  ● Biovitrum AB Szwecja  ● Curver Poland Sp. z o.o. ● Dyrekcja Szpitala SZOZ nad Matką i Dzieckiem ul. Polanki 119 ● Dyrekcja Zakładu PKP Inter City ● Ferlen Tours Gdańsk ● Firma „BAT” Spółka z o.o.  ● Fundacja Badawcza Nutricia ● Fundacja Polsat ● Fundacja TVN ”Nie jesteś sam” ● Fundacja „Mam marzenie” ● Firma Handlowa WIK z Bytowa ● Fundacja „Trzeba marzyć” ● Fundacja BRE Banku ● GPEC Gdańsk  ● Handel Opałem i Mat. „GROBLA” Gdańsk ● JS Hamilton LTD Gdynia ● „Kadek” Spółka z o.o. ● Kuratorium Oświaty Gdańsk, Delegatury Bytów i Słupsk ● Kompania Piwowarska ● Lloyd’ s Register Spółka z o.o. Gdańsk ● MSC Gdynia ● MTMG Morski Terminal Masowy Gdynia  ● „Nadir” Zakład Usług Geod. Sierakowice ● NON Stop Film Warszawa ● „Partner” Przeds. Usług. Koszalin ● PUH „Torec” Toruń ● Polcargo Szczecin Oddział Gdynia ● Przeds. Logistyczne „Ewa” Tczew  ● Roche Warszawa ● „Remix” Hurtownia Zabawek ● Starostwo Powiatowe w Kartuzach ● Solvay Pharma Polska Sp. z o.o.  ● Stowarzyszenie Kiwanis Polska I Dywizja Północna Gdańsk ● TM Toys Magdalena Duhanik, Justyna Żyżniewska ● Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ● Urząd Miasta Gdańsk ● Ziaja Gdańsk ● I Zespół Szkół STO ● Grzegorz Maciejewski  ● Respondek w imieniu organizatorów balu charytatywnego  ● Dominik Górski  ● Chmiel notariusz Kartuzy  ● Leszek Sidorowicz  ● A. Ziemniewicz Sopot  ● Paweł Dembiński Sopot  ● dr Maria Trawińska  ● Ryszard Budzyński  ● Grażyna Celin  ● Agnieszka Kuźma  ● Dorota Jodko  ● dr Ewa Sapiejka  ● Helena Nadolska, Chwaszczyno  ● Hubert Walentynowicz  ● Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska ● Joanna Klonowska ● Marlena Niedźwiecka ● Agnieszka Stankiewicz Fundacja „Dr Clown” ● młodzież – koleżanki i koledzy Magdy Szalkowskiej

Rok 2009

Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. ● Abgstudio ● Agros Nova Sp.z o.o. ● Apteki Super Pharm (z terenu całej Polski) ● Arimex Damis ● Art Pol ● Auchan z Mikołowa ● Avon Cosmetics Polska ● Centrum Kultury w Połczynie Zdroju ● Ecolab ● Firma dr Irena Eris ● Firma księgowa Tadeusz Wiśniowski wraz z pracownikami, Nowy Sącz ● Ferrero Polska Sp.z o.o. ● Fundacja Oriflame Dzieciom ● Fundacja Agora ● Fundacja „Dziecięca Fantazja” ● Fundacja „Mam Marzenie” ● Fundacja OK ● Fundacja Polsat ● Fundacja „Pomóżmy Marzeniom” ● Fundacja Ryszarda Krauze ● Fundacja TVN „Nie jesteś sam” ● Fundacja „Zdążyć na Czas” ● Gourmet Foods Sp.z o.o. ● Herbapol Lublin S.A. ● Kaczmarek Zakrzewski ● Laboratorium Kosmetyczne Joanna ● Lindt &Sprüngli Poland Sp. z o.o. ● L&L” S.C. Dagmara Piera i Michał Piera ● Małopolska Izba Pielęgniarek i Położnych ● Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju - Dyrektor Joanna Lelek ● Mattel Poland Sp. z o.o. ● Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju ● Mieszko S.A. ● NNZ Sp.z o.o. ● Oddział Terenowy Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju ● Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ● Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. ● Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Perfexim” LTD Poznań ● PZ Cussons Polska S.A. ● Radio Kielce ● Richter Med. ● Roche Polska Sp. z o.o. ● SMYK sp. z o.o. ● Torrex Chiesi ● Yves Rocher Polska Sp. z o.o. ● Maria Banaszkiewicz ● Piotr Bartoszek ● Anna Bilska ● Alina Grzeszczuk ● Marta Ambrożewicz ● Marek Balawejder ● Wiesława Baran ● Adrian Bąkowski ● Hanna Bohuszewicz ● Marek Bomba ● Grażyna Celer ● Grażyna Cepuch ● Grażyna Dębska ● Ewa Działek-Smętek ● Aleksandra i Dominik Dzwonkowski ● Józef Figura ● Iwona Fiuk ● Joanna Gil ● Marta Gliniecka ● Małgorzata i Jarosław Haładaj ● Leszek Izdebski ● Paulina Jamrozik-Tupta ● Jadwiga Janicka ● Joanna Jankowska ● Patryk Jan Jastrzębski ● Elżbieta Kołodziej ● Aleksandra Korzeniewska-Eksterowicz ● Robert Korzeniowski ● Mariusz Koszalski ● Mirosława Kowalska ● Artur Kozioł - Burmistrz Wieliczki ● Dariusz Kruk - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bolminie ● Daniel Krzysiak ● Wojciech Latawiec ● Lilia Latus ● Maria Leśniak ● Artur Leżański ● Jolanta Luty ● Agnieszka Malinowska ● Piotr Maciejewski ● Alina i Krzysztof Macioł ● Anna Makurat ● Mama Dagmary Godlewskiej ● Piotr Majdzik ● Państwo Markowscy ● Teresa i Andrzej Maziarz ● Damian Mazur i Apteka „Witaminka” ● Henryk Mazurek ● Artur Mercik ● Barbara Nowak - burmistrz miasta i gminy Połczyna -Zdroju ● Jolanta Ostrowska ● Izabella Pawlas ● Lidia Pawlik ● Jan Pielka - sołtys wsi zarzecze i jej mieszkańcy ● Jadwiga Piotrowicz ● Joanna Piotrowska-Gül ● Piotr Polowczyk ● Paweł Popławski ● Michał Przyborowski ● Mariusz Przyborowski ● Przyjaciele z Wiednia: Barbara Czerwińska, Robert Dzięcioł, Karin Koźbiał Agnieszka Sterna, ks. Jan ● Paulina Giebał ● Bożena Pustułka ● Marta Rachel ● Wioletta i Edmund Sawińscy ● Aneta Sebastyańska ● Aleksander Skurjat ● Ziggy Serwecinski - Lone Star PL ● Agata i Klaudiusz Sienkiewiczowie ● Wojciech Skorupa ● Joanna i Zbigniew Sokołowscy ● Jarosław Walkowiak ● Marzanna Wawrzonkiewicz ● Krzysztof Wojciechowski ● Olga Wójcik ● Agnieszka Wydmańska ● Agnieszka Zalewska-Meler ● Paulina Zatorska ● Marcin Złotkowski ● dr Jerzy Żebrak ● Irena Kamińska, V LO im. A. Witkowskiego, Kraków ● Jarosław Kabza, X LO im. J. Paderewskiego, Katowice ● Krystyna Wronkowska, II LO im. S. Wyspiańskiego, Legnica ● Elżbieta Kaczmarek, I LO im. J. Kasprowicza, Inowrocław ● Teresa Markiewicz, I LO im. B. Nowodworskiego, Kraków ● Marcjanna Borkowska, LO im. Oswalda Balzera, Zakopane ● Beata Mielcarek, III LO, Ostrów Wielkopolski ● Ewa Madzik-Kania, ZS Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, Krynica-Zdrój ● Marta Kraszewska, LO nr XII im. Cypriana Norwida, Kraków ● Grażyna Budzianowska, IV LO im. Tadeusza Kotarbińskiego, Gorzów Wielkopolski ● Magdalena Wiśniewska, Klub Ośmiu przy IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej, Poznań ● Ilona Dranka, Klub Wolontariusza w Gim. Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Łukasiewicza, Jasło ● dyr. Andrzej Szymanek, II LO im. Płk. Leopolda Lisa-Kuli, Rzeszów ● Bożena Lewandowicz, ZSO Nr 3 - I LO im. Mikołaja Kopernika, Gdańsk ● Dorota Węgrzyn, ZS nr 1 im. J. Kochanowskiego, Raciechowice ● Małgorzata Wyciszkiewicz, I LO im. E. Dembowskiego, Zielona Góra ● Bożena Bogajło, III LO im. K. K. Baczyńskiego, Białystok ● V LO im. Wspólnej Europy, Olsztyn ● Barbara Jędrzejska, III LO im. Adama Mickiewicza, Wrocław ● Renata Paczewska, III LO im. Unii Lubelskiej, Lublin ● Anna Szymankiewicz, VII LO im. K.K. Baczyńskiego, Szczecin ● V LO im. Romualda Traugutta, Radom ● Katarzyna Waszczyńska, VIII LO, Bydgoszcz ● Anna Zuchmańska, X LO im. Królowej Jadwigi, Warszawa ● Urszula Świerczek, I LO im. K. Brodzińskiego, Tarnów ● Anna Łodzińska, XXXLO im. J. Śniadeckiego, Warszawa ● VII LO im. Z Nałkowskiej, Kraków ● Bożena Krupa, I LO im. Jana Zamoyskiego, Zamość ● Marzena Kopytko, ZSO nr 6 im. Jana Kochanowskiego, Radom ● Wiesława Brzyska, ZS Nr. im. Marii Skłodowskiej- Curie, Sopot ● Nina Grabowska, XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego, Warszawa

Rok 2008

Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. ● Arimex Damis ● Auchan z Mikołowa ● Avon Cosmetics Polska Sp. z o.o. ● Dax Cosmetics Sp. z o.o. ● Ecolab ● Kaczmarek&Zakrzewski ● Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ● L&L S.C. ● Nivea Polska Sp. z o.o. ● Nowy Styl Sp. z o.o. ● Nutricia Polska Sp. z o.o. ● Procter&Gamble Operations Sp. z o.o. ● Richter Med ● Roche Polska ● Solvay Pharmaceuticals Gmbh Sp. z o.o. ● Torrex Chiesi ● Wyeth Sp. z o.o. ● Centrum Kultury w Połczynie Zdroju ● Fundacja Agory ● Fundacja "Dziecięca Fantazja" ● Fundacja ,,Energetyka na Rzecz Polski Południowej" ● Fundacja "Mam Marzenie" ● Fundacja Oriflame Dzieciom ● Fundacja Polsat ● Fundacja "Pomóżmy Marzeniom" ● Fundacja Ryszarda Krauze ● Fundacja TVN "Nie jesteś sam" ● Fundacja "Zdążyć na Czas" ● Komenda Policji w Rabce-Zdroju ● Małopolska Izba Pielęgniarek i Położnych ● Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju - Joanna Lelek ● Oddział Terenowy Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce–Zdroju ● Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ● PKO Bank Polski ● Studio Graficzne DOSŁOŃCE ● Super Express ● Virtual CF ● Karleen de Rijcke - Prezes Europejskiego Towarzystwa Mukowiscydozy ● Jerzy Żebrak ● Ania, Marta, Mariola, Justyna, Sławomir Anioł ● Marek Bomba ● Alina Czarnecka ● Grażyna Celer ● Alicja Cymerys-Pogorzelska ● Grażyna Dębska ● Józef Figura ● Stanisław Gacek ● Joanna Górecka - Konferencja Służb Ochrony Przyrody Zielonych Płuc Polski ● Mariola Gwadera ● Iga Hedwig ● Jarosław Hedwig ● Krzysztof Jabłoński ● Patryk Jan Jastrzębski ● Wojciech Latawiec ● Lilla Latus ● Maria Leśniak ● Artur Leżański ● Piotr Maciejewski ● Damian Mazur i Apteka "Witaminka" ● Renata Mnich ● Magdalena Pawłowska ● Małgorzata i Marian Piejko ● Jerzy Pflaum ● Personel pawilonu III ● Sebastian Prządka ● Michał Przyborowski ● Przyjaciele z Wiednia: Barbara Czerwińska, Robert Dzięcioł, Agnieszka Sterna, ks. Bartek ● Emilia Rafińska ● Rodzice Małgosi ● Sandra – Ptasia Mama ● Józef Spytkowski ● Adam Staszewski ● Tomasz Tobis i AA ● Maria Wacławik ● Marcelina Wójciak i jej tata ● Anna i Artur Wójtowicz ● Agnieszka Wydmańska

Rok 2007

Fundacja Agory ● Fundacja Bankowa im. dr Mariana Kantona ● Fundacja "Dziecięca Fantazja" ● Fundacja "Mam marzenie" ● Fundacja Polsat ● Fundacja "Pomóżmy Marzeniom" ● Fundacja TVN "Nie jesteś sam" ● Fundacja "Zdążyć Na Czas" ● Agros Nova Sp. z o.o. ● Arimex Damis ● Coca-Cola HBC Polska ● Cosmed S.A. ● Henkel Polska Sp. z o.o. ● Martel ● Miesięcznik "Zdrowie" ● Mieszko S.A. ● MSC Poland Sp. z o.o. ● Nutricia ● Oriflame ● Pollena-Ewa ● Romedic ● Spaks Zakład Produkcyjno-Handlowy Jarosław Stadler ● Top-2 ● Wyeth Sp. z o.o. ● Oddział Terenowy  Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce-Zdroju ● Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ● PKO Bank Polski ● Teatr "STOP": Mirosław Gliniecki, Marta Gliniecka, Mieczysław Giedrojć ● Telewizja Polska - Program 3 ● Virtual CF ● Zespół MEGRO 2 ● Natalia Broźna ● Katarzyna Hałdus ● Natasza Herman ● Sylwia Jabłońska ● Marzena Kościelna ● Bernadeta Kralka ● Paweł Mazur ● Piotr Mazur ● Marta Piotrowska ● Marek Przybyszewski ● Igor Schwenk ● Michał Sroka ● Paweł Tylka ● Natalia Zawada ● Elżbieta Jankowska ● Bożena Sadkowska ● Weronika Gacek ● Weronika Jasieniak ● Kinga Kroker ● Justyna Wrzeszczak ● Marek Bomba - sklep "Alergik" ● Adam, Halina i Agnieszka Bulanda ● Grażyna Celer ● Emilia, Joanna Jankowska ● Tomasz Karaś ● Lilla Latus ● Katarzyna Lisowska ● Magda, Agnieszka Malinowska ● Daniel Mach ● Marcelina, Ola, Angelika Olwert ● Piotr Polowczyk ● Tomasz Tobis ● Agnieszka Stankiewicz ● Olga Wójcik ● Marzena Czapka ● Jarosław Jeż ● Kamil Olczak ● Sławomir Nowakowski ● Jarosław Prusak ● Bożena Wojdyła ● Aleksander Chuchowski ● Alicja Cymerys-Pogorzelska ● Grażyna Dębska ● Ewa Oleksy ● Lidia Pawlik ● Bożena Pustułka ● Maria Wacławik ● Inga Karasińska ze sklepu "Indyjski" ● Sylwester Koziński ● Ksiądz Prałat Jerzy Karbownik , kustosz Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej ● siostry zakonne: Donacja i Klarysa ● ksiądz Rafał Kopacz ● Wojciech Latawiec ● Maria Leśniak ● Piotr Maciejewski ● Grzegorz Maciejowski ● Maria i Jerzy Markiewiczowie ● Damian Mazur   Apteka "Witaminka" ● Henryk Mazurek ● Młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Skarżysku-Kamiennej ● Wojciech Myszkal ● Jolanta Ostrowska ● Przyjaciele z Wiednia: Barbara Czerwińska, Robert Dzięcioł, Agnieszka Sterna ● Katarzyna i Tomasz Rembowscy ● Kamil Sajdok ● Monika Siarka - siostra zakonna ● Janina Skwarek  ● Adam Staszewski ● Urszula Stylska ● Wszyscy anonimowi sponsorzy i darczyńcy

Rok 2006

Fundacja "Zdążyć na Czas"

WSPIERAJĄ NAS